Hakkımızda


2004 Yılında kurulmuş olan firmamız promosyon ürünlerinin çeşitli baskı tekniklerinin uygulandığı zengin baskı parkuru ile sektöre giriş yapmıştır . İlerleyen dönemlerde, satış kısmına yönelerek çağın teknolojisine uygun olarak usb bellek ithalatına başlamış olup ithalata yönelmiştir, promosyon sektörünü kendisine uzmanlık branşı olarak seçmiş ve promosyonun branşlaşmış firmalar için bir sektör olmasında çok önemli bir dönüm noktasının oluşmasına önemli bir katkı sağlamıştır.Firmamız imalatçı, ithalatçı özellikleri ile yüksek miktarlı stokları ve uygun fiyat politikası ile sektörün bilinen ve saygı duyulan öncü firması konumuna gelmiştir. İthalatını yapmış olduğumuz ürünlerin başında usb bellek,plastik kalem,şapka vs. ürünler gelmektedir.Değişen teknolojilere uygun bir ithalat politika izlenmektedir.İmalat olarak ise; hambez,elyaf,plaj,fuar çantası,tişört gibi tekstil ürünlerine ağırlık vermekteyiz. Stoklarımızda bulunan ürünlerin derhal sevkiyata hazır durumda olması, ürün tesliminde zamanında teslimat anlayışı ile müşterilerini asla zor durumda bırakmamak temel çalışma prensibimizi uygulamakta bizlere yardım etmektedir.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en hızlı ve en ekonomik maliyetle üretmek, sürekli kendini geliştirerek ürettiği yeni ürünlerle sektöre canlılık ve hareket kazandırmak, farklı ve faydalı promosyonlar üretmek, her şeyden önemlisi insani değerlerden vazgeçmeden çalışmalarını sürdüren öncü bir üretici firma olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz ise dürüst, saygın, yenilikçi, farklı, başarılı, çözüm üreten, sorun çözmeye odaklı çalışarak sektörde promosyon üreticisi denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktır.

DESTEK HATTI 0212 583 58 58
Copyright © DENİZ NUR PROMOSYON REKLAMCILIK TANITIM İHRACAT İTHALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ® Tüm hakları saklıdır.