Deniz Nur Promosyon'a Hoş Geldiniz...

Tel : 0212 583 5858 Faks : 0212 543 8660
TR
Blog image

HAKKIMIZDA

2004 Yılında kurulmuş olan firmamız promosyon ürünlerinin çeşitli baskı teknikleriyle baskısını yaparak sektöre giriş yapmıştır.İlerleyen dönemlerde, satış kısmına yönelerek usb bellek ithalatına başlayarak promosyon sektörünü kendisine uzmanlık branşı olarak seçmiş ve promosyonun branşlaşmış firmalar için bir sektör olmasında çok önemli bir dönüm noktasının oluşmasına önemli bir katkı sağlamıştır. İmalatçı, ithalatçı özellikleri yüksek miktarlı stokları ve uygun fiyat politikası ile sektörün bilinen ve saygı duyulan öncü firması konumuna gelmiştir. İthalatını yapmış olduğumuz ürünlerin başında usb bellek,plastik kalem,şapka vs. ürünler gelmektedir.Değişen teknolojilere uygun bir ithalat politika izlenmektedir.İmalat olarak ise;hambez,elyaf,plaj,fuar çantası,tişört ürünlerinin kendi bünyemizde üretimi yapılmaktadır. Stoklarımızda bulunan ürünlerin derhal sevkiyata hazır durumda olması, ürün tesliminde müşterilerini asla zor durumda bırakmamak temel çalışma prensibimizi uygulamakta bizlere yardım etmektedir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini en hızlı ve en ekonomik maliyetle üretmek, sürekli kendini geliştirerek ürettiği yeni ürünlerle sektöre canlılık ve hareket kazandırmak, farklı ve faydalı promosyonlar üretmek, her şeyden önemlisi insani değerlerden vazgeçmeden çalışmalarını sürdüren öncü bir üretici firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz ise dürüst, saygın, yenilikçi, farklı, başarılı, çözüm üreten, sorun çözmeye odaklı çalışarak sektörde promosyon üreticisi denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktır.